• slide
  LEGENDA
 • slide
  Různé generace
 • slide
  Hudební zážitky
 • slide
  Vášeň a zábava

Spousta jednostopých krasavic se začalo na Kačák sjíždět v pátek 21. července 2002. Všichni jsme se po roce těšili jaké nádhery si motorkáři přivezou (myslím ty pojízdné), a jaké vychytávky budou mít na svých mašinách.I když je to teprve 4.ročník, doufáme,že návštěvnost bude stále stoupat a udržíme si čestné místo mezi největšími motosrazy u nás.

Vše i tento rok záleželo na počasí, které si s námi každý rok dělá co chce, i když vypadá, že se tentokrát smiluje. Organizačně si myslíme, že se snažíme, i když chybičky stále jsou. Vyrovnáme to asi nejlevnějším vstupným, které máme.

Hrozně natěšení a krásnou atmosférou opilí(s přibývajícím večerem někteří i něčím jiným) jsme se začali prodírat celým tím mumrajem motorkářů i civilistů.

Při letošním ročníku přijela na Kačák zahrát také kapela Žlutý pes, jejíž dvouhodinové vystoupení s jedním přídavkem nadchlo většinu posluchačů. Pod širým nebem také vystoupily revivalové kapely U2, Rammstein a Judas Priest. Pro mužskou část bylo tečkou večera erotické vystoupení, při němž všichni nevěřícně sledovali, k čemu všemu může sloužit aku vrtačka.

Mašin tady na čumendu bylo nespočetně. Supermoderní, veteráni, choppery, silnice… no co hrdlo ráčí. Podle reakcí motorkářů je jasné, že jim nic nechybělo. Akce byla dokonale zajištěna i z hlediska jídla a pití. Nebyl problém zajít k nějakému stánku a vybrat cokoliv podle chuti. Po jídle jak už to bývá, přišla nekontrolovatelná žízeň, kterou se lidi snažili hasit vším možným a na mnoha z nich to bylo parádně vidět. Prostě Gambáč má svoje jméno a chuť.

Pomalu se začalo stmívat a všichni s očekáváním sledovali, kdy se na obloze místo hvězd objeví gigantický ohňostroj, který tento sraz každý rok zakončuje a jenž je vidět i z Bedřichova u Jablonce nad Nisou.

rok 2002