• slide
  LEGENDA
 • slide
  Různé generace
 • slide
  Hudební zážitky
 • slide
  Vášeň a zábava

Tento rok byla Motománie vyjímečná hlavně tím, že je to jubilejní 5. ročník a tímto děkujem všem příznivcům ať na mašinách nebo bez, kteří přijíždějí bez ohledu na počasí a užívají si skvělý víkend u rybníka v Krásné Studánce.

Jako dík všem máme vstupné tentokrát úplně grátis a doufáme, že nás bude aspoň 7 000 jako loni. Celou akci jsme odstartovali v pátek 18. července 2003.Velké množství návštěvníků kupodivu nikterak neovlivnilo úroveň organizace a kvalitu poskytovaných služeb, ba naopak. Už v pátek odpoledne nebylo skoro žádné místo na stany, což v tak velkém areálu je co říct. Všude mnoho stánku s jídlem a pitím, dostatek místa na sezení, ležení(pro unavené i spaní) a fronty i přes návštěvnost skoro 10 000 lidí minimální. Tentokrát jsme objednali 30 mobilních WC, pisoáry a zřídili jsme i umývárnu, což se odrazilo na spokojených pohledech uživatelů po opuštění onoho místa.

Novinkou byla také vysunutá plošina u pódia s upevněným plátnem, kterou ocenili hlavně roštěnky a chlapi s malou postavou.

Především silové soutěže vyplnily sobotní odpoledne, páka v podání mužů i žen, zvedání sudu nad hlavu, v kterém opět exceloval Lachtan( porazí ho vůbec někdy někdo?) nebo přeplavání Kačáku. Motorkáři vypadají super v kůži a dobře ladí s mašinou, ale soutěž v plavání, kdy jim zůstávají akorát slipy, přivodila na nejedné tváři úsměv.

Sluníčko už dávno zapadlo a nad Kačákem se rozprostřela tma. Teprve nyní začala zábava pánové! Moderátor zakřičel do mikrofonu a vyzval rodiče, aby odvedli své děti domů. Všichni přítomní zbystřili a přihlížející se začali houfně přesouvat na volná místa po rodinách s dětmi. Moderátor zvyšoval napětí a stále burcoval obecenstvo.Konečně spustila hudba a kameraman šplhající za svůdnou blondýnou, nám všem přenášel detailní záběry toho nejpikantnějšího na velké plátno. Nadšení davu se stupňovalo a nebralo konce, zejména mezi motorkáři.Zatímco chlapi slintali po blondýně my ženský hltaly striptéra, který se objevil dole na pódiu. Bohužel, ale asi špatně načasoval svoji formu, a po chvíli si radši přikryl rozkrok.Pro pány zábava zdaleka nekončila! Na plochu vystoupila zběsilá striptérka, v latexovém oblečku a s bičem v ruce, která všem předvedla, že si na to stačí sama. Motorkáře její vystoupení tak rozohnilo, že se jeden odhodlal ji pomoct, doprovázený hlasitým pískotem všech okolo. To celý přivedlo rozvášněný dav do takové extáze, že všichni i ty, co doposud popíjeli a postávali u stánků zpozorněli a přišli se mrknout, co se to tam děje. Zlatý hřeb večera obstarala skupina Rammstein, které se ale nepovedlo tento dav zklidnit ani uspat, lidi šíleli dál!

rok 2003