• slide
  LEGENDA
 • slide
  Různé generace
 • slide
  Hudební zážitky
 • slide
  Vášeň a zábava

Tisíce motorek se začalo v pátek 23.července 2004 sjíždět na Motománii.Po najití místa na stan i mašinu a zabezpečení, se motorkáři začali rozkoukávat po areálu. K večeru všechny přivítala kapela Lesi Destroy, po nich nastoupil Mikeš band a třešničkou na dortu se stala legenda českého rocku skupina Turbo, s kterou zpívali všichni starší 30 let. Prostě zlatý mladý časy. Po krásných songách přišel tvrdý erotický program, při němž se nejednomu rosilo čelo.

Sobotní dopoledne zkazila průtrž mračen, která úplně zrušila naší techniku a nateklo snad všude. Protože jsme ale na tuto situaci zvyklý z minulých let, odhodlaně se pořadatelé v čele s elektrikářem vyzbrojili fénama a začali celou aparaturu vysoušet. Mezitím jsme se snažili zburcovat a připravit všechny na spanilou jízdu, a doufali jsme, že než se vrátíme, zvuk bude fungovat a celý program bude pokračovat dál. Počasí se nakonec umoudřilo a my vyjeli na naleštěných mašinách na okružní jízdu z Kačáku do centra Liberce, přez Vratislavice, Jablonec a Rýnovice zase zpátky. Neuvěřitelně početná dvacetikilometrová kolona motorek brzdila auta na křižovatkách i půl hodiny. Není se čemu divit, neboť had mašin zcela zaplnil a vlastně i zablokoval silnici z Liberce do Jablonce. Po návratu jsme si oddechli, protože vše bylo v pořádku a mohli jsme pokračovat v dalším programu.

Soutěže u diváků vzbudili veliký ohlas. Jak by taky ne, když se rozdali ceny za víc jak 200 tisíc korun. Mužský nadchla soutěž Miss mokré tričko, při níž většina finalistek tričko postrádala. Asi to byl následek velkého vedra, které se odpoledne udělalo. Od 6 hod. zpustil Pražský výběr, po nich ACT of GOD a pak už bylo na pořadu vystoupení U2 revival. Kluci opět nezklamali a ukázali, že opravdu umí. Skoro jako z CD. Taky, že se na ně sjelo pěkných pár autobusů civilistů z města. Po erotice z hladiny zdejšího rybníka začala stoupat pára a nad námi se rozprostřela scenérie zapadajícího krvavě rudého slunce. Bylo perfektní se zaposlouchat do písniček skupiny De Bill Heads a čekat, kdy nás celý víkend i alkohol ukolíbá k spánku.

rok 2004