• slide
  LEGENDA
 • slide
  Různé generace
 • slide
  Hudební zážitky
 • slide
  Vášeň a zábava

Snad podle naší tradice již od pátku vytrvale lilo. Dopoledne na chvíli přestalo, to aby se všichni natěšení mohli vydat na cestu do Liberce na Monomanii. Tento ročník byl doopravdy procházka peklem. Ještě snad nikdy po oba dva dny nebyla taková zima. Pomalu začínáme uvažovat zda nebude lepší sraz přesunout na leden. Odpadla by konkurence a počasí by bylo stejné.

V pátek nás potěšilo vystoupení Abraxasu, lesbi show a nakonec suprový Debill Heads. Doopravdy smekáme před všemi, kteří vydrželi do soboty a nenechali se odradit počasím.

V sobotu dopoledne jsme se na zahřátí posilnili litry grogu a v ponuré náladě vymýšleli jak rozveselit ty, kteří zůstali. Moderátor Pepa si nasadil rukavice, šálu a kulicha. Každého kdo měl zájem vozil na saních po areálu za jeepem.

Spanilá jízda dopadla nad očekávání dobře a odpoledne jsme dostali dáreček. Z pod mraků vylezlo sluníčko a hned bylo líp. Proběhli všechni možné i nemožné soutěže. Celý sraz nakonec ukončil gigantický ohňostroj, tentokrát odpalovaný ze dvou míst, který nad Kačákem vytvořil perfektní kulisu. Do toho se rozjela naše stálice Rammstein revival a zakončila 7. ročník našeho srazu.

rok 2005